در گذار از اینترنت به سینما ، "من علیه شما" نبرد جاودانه خود را علیه دشمن طاق آقای S ، که آنها را در زیرزمین خود جدا می کند ، ادامه می دهد. اما به عنوان یک تیم ، همه موانع را می توان برطرف کرد .

با قضاوت از من در برابر شما ، فیلم - انتقام آقای S با همان ابزارهای مهم که ما آنها را بررسی خواهیم کرد - به طور تصادفی ماهی می گیریم - ریچارد جواهل از کلینت ایستوود یا ن کوچک گرتا گرویگ او را به یک اشتباه بزرگ تبدیل کردند. از آنجا که اپرا Gianluca Leuzzi (operetta؟ Operina؟) یک فیلم نیست ، دقیقاً همانطور که صوف و لو (با نام Sofia Scalia و Luigi Calagna) بازیگر نیستند. سینما ، در مقابل این همه ، تقریباً محکم است ، زیرا من علیه شما یک پدیده باورنکردنی فرهنگی و جمعی است ، به همان اندازه برای بزرگسالان ناشناخته است ، همانطور که عاشق جنون زیر 10 تماشاگر هستند.
نه تنها این ، حتی منتقدان نیز عملکرد خود را از دست می دهند ، با توجه به اینکه مطمئناً بررسی و یا تحلیلی عمیق برای متقاعد کردن والدین / مادربزرگ ها و مادربزرگ ها / کسانی که جای خود را برای ورود بچه های کوچک به اتاق می گیرند یا نیست ، نخواهد بود. دومی را برای ابراز ناامیدی اشتباه نکنید. در واقع ، تحسین است. برخلاف سایر یوتیوب ها (شغال ، قرص ها) که زمانی به سینما می رفتند ، دچار قتل عام رسانه ها و عموم شده اند و سپس ترک های آنها را انکار می کنند ، دوئل سیسیلی به تصویب دیگری نیازی به تصویب دیگری ندارد.

همچنین من را علیه شما مقابل چچکو بخوانید: یوتیوب هایی که زالون را در گیشه ضرب و شتم کردند
من در برابر شما ، فیلم: به تنهایی شما سریعتر می روید ، اما با هم جلوتر می روید
من در برابر شما ، فیلم - انتقام آقای S همیشه شاد و همیشه آتشفشانی (برای آنها این از هر لحاظ "خودجوش بودن" است) ، Me علیه شما ما را به صورت نا آماده آماده می کنیم زیرا ویروسی آنها از تلویزیون نیست و حتی از طریق کانال های اجتماعی ، بلکه به سادگی از یوتیوب: ویدئویی در روز ، در عرض چند دقیقه به یکی از ماجراهای (دیس) آنها می گوید که برای بار بیست و یکم ، آنها را در برابر یکدیگر قرار می دهد و باعث می شود که تنوع آنها دوباره ظاهر شود. از آنجا که او ، صوف ، منطقی است ، لیست و استراتژی را دوست دارد. در حالی که او ، لو ، همیشه سر خود را در ابرها ، دوست دارد بازی کند و همیشه گیج کننده زیادی ایجاد می کند. در فیلم آنها با یک مانع مهم جدید برای غلبه بر روبرو خواهند شد ، علاوه بر تهدید شرور Signor S (کمی Darthvader ، در حقیقت ، با آن لباس سیاه و صدای مبدل فی): خطر جدایی آنها ، با نگرانی زیاد از fanbase.

برای اینکه به او مروارید خرد را برای ادامه کار و ریشه کن کردن تهدیدهای زاید بدهد ، یک استاد قدیمی با ظاهری ذن در مورد آن فکر خواهد کرد (کشتن بیل ، این است که شما؟) ، چه کسی به آنها یاد خواهد داد - و همچنین کودکان پرستشگر در اتاق - که "ما تنها می رویم سریع ، اما با هم ما پیش می رویم. " یک پیام به اشتراک گذاری که با آگاهی کامل زوج ، آگاهی از مسئولیت پذیری که در بزرگسالان دارد (همراه با نگاه شدید مویژ و تبلیغ با رنگهای پرنده) و کودکان ، به هم پیوسته می رود. اینکه بزرگسالان از مرگ بی حوصله می شوند و در کل دچار هیستری می شوند - چشمان جذاب به بهشت ​​در مدت زمان بسیار کوتاه فیلم ، فقط 64 دقیقه - یک واقعیت کاملاً بی ربط است: فیلم ، رنگهای روشن ، آهنگهای دارای قند زیاد ، ارجاعات غیرقابل قبول (اسلحه به عنوان سلاح تخریب ، ماهی قزل آلا به عنوان لقب هواداران) به آنها خطاب نمی شود.

من در برابر تو ، فیلم: غم و اندوه را در جهان متوقف کن
 شاید این سلاح برنده این پروژه است: سعی نکنید خودتان را بیرون از خانه بیرون کنید و ثابت کنید که سینما هستید ، اما رسانه فیلم را مطابق نیازهای خود قرار دهید. این صفحه نمایش بزرگ است که با نیازهای وب سازگارتر یا بهتر بگوییم با نیازهای وب سازگار است. در میان چیزهای دیگر ، تلاش و اندک اندک برای حمایت از فاجعه و سرعت اینترنت و زبان آن. من در برابر شما ، فیلم - انتقام آقای S به طور ناچیز یک نسخه بزرگ از اسکچ ها از حدود ده دقیقه است که بچه ها می توانند ده‌ها بار آنطور که دوست دارند ببینند و مرور کنند ، با همان ریتم ، همین دیالوگهای ساده تا پاروکسیسم و همان پایان مبارک آشکار

آخر اینکه با تکرار پیامی که همواره آثار Sofì و Luì را متحرک کرده است: غم و اندوه را در جهان متوقف کنید (همانطور که در پایان فیلم به طرز فجیعی گفته است) ، یا سرگرمی سازنده ای را به مخاطبی ارائه دهید که در عرض های ما نیست. هدفمند است و محاسبه شده کم یا خیلی کم است. در مورد اعتبارات پایانی ، منتقد (با حرفه یا تمایل طبیعی) چیزهای خود را بازیابی می کند و می گذارد: صدایی که تقریباً توسط احساسات دخترک شکسته می شود ، کافی است ، که وقتی به والدین خطاب می شود در یک "من آن را خیلی دوست داشتم" منفجر می شود. در اینجا ، تنها بررسی ممکن - و تنها مورد بسیار مفید - فیلم Me مقابل شما است.

18 هدیه: بررسی فیلم 18 regali با بندیتا پورکارولی

Dead Kids: بررسی فیلم بچه های مرده Netflix میخاییل رد

City of Crime: نقد و بررسی فیلم شهر جنایت با چادویک بوسمن

من علیه شما ، فیلم - انتقام آقای S: نقد و بررسی

چشم برای یک چشم: بررسی فیلم با لوئیس تسار

دانلود سریال خاتون قسمت ششم 6 کامل با لینک مستقیم

عروسک های نامرئی: تریلر ، نقشه و بازیگران فیلم ، از اکتبر تا سینما

، ,فیلم ,یک ,ها ,برابر ,s ,است ، ,، فیلم ,در برابر ,را در ,آقای s

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجموعه فیلم های ترسناک فیلم های سینمایی روز دنیا فروشگاه اینترنتی ارغوانی مطالب اینترنتی چکامه بر دوش یه دریا دانلود رایگان سریال ترکی Afili Ask سایت فایل مَس مــــای آر بــــی تیــ وبلاگ نمایندگی شهر کرد